Spółdzielnia Inwalidów "WARTA"
ul. Sikorskiego 30, 66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP: 599-010-83-53

Alior Bank S.A. ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa
Nr konta 18 2490 0005 0000 4530 6600 2050

Dział Sprzedaży:
wyszukaj przedstawiciela handlowego

tel. 95 728 58 27, tel. kom. 502 584 255
dzial.sprzedazy@si-warta.pl
Ryszard Jastrzębski: ryszard.jastrzebski@si-warta.pl

tel. kom. 502 584 254
Mariusz Sawicz: mariusz.sawicz@si-warta.pl

tel. kom. 502 584 257
Jan Sobek: jan.sobek@si-warta.pl

tel. kom. 502 584 277
Dariusz Kaczmarek: dariusz.kaczmarek@si-warta.pl

tel. kom. 501 306 466
Krystyna Urban-Wieczorek: krystyna.urban@si-warta.pl

tel. kom. 502 584 256
Mateusz Szklarz: mateusz.szklarz@si-warta.pl
Dział Sprzedaży Internetowej:
Sklepik, Allegro

tel. 95 728 58 57, tel. kom. 509 905 798
sklepik@si-warta.pl
aukcje@si-warta.pl

Hurtownie:

66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Sikorskiego 30
(czynna: 8-17)
tel. 95 728 58 39
hurtownia@si-warta.pl

74-320 Barlinek, ul. Gorzowska 3
(czynna 9-17)
tel. 95 746 54 98, tel. kom. 509 905 522
barlinek@si-warta.pl

Kierownik hurtowni (Gorzów Wlkp., Barlinek)
tel. kom. 510 140 259
krzysztof.soszka@si-warta.pl


Centrum Usług:

tel. 95 728 58 79
uslugi@si-warta.pl
Dział Produkcji:

tel. 95 728 58 50
tel. kom. 501 306 477
produkcja@si-warta.pl

Informacja o numerach telefonów:tel. kom. 501 725 788przetargi@si-warta.pl

Zarząd:zarzad@si-warta.pl

Dział Księgowości:tel. 95 728 58 23
tel. kom. 502 584 253
ksiegowosc@si-warta.pl

Dział Spraw Pracowniczych - Kadry:tel. 95 728 58 09
tel. kom. 502 585 307
kadry@si-warta.pl
ekonomiczny@si-warta.pl
rachuba@si-warta.pl

Dział Zaopatrzenia:tel. 95 728 58 50
tel. kom. 502 585 477
zaopatrzenie@si-warta.pl

Przetargi:tel. kom. 501 725 788przetargi@si-warta.pl

Skład Komputerowy:tel. kom. 501 723 799
tel. kom. 506 380 112
dtp@si-warta.pl

Dział Technologiczny:technologia@si-warta.pl

Dział Kontroli Jakości:tel. kom. 502 584 702kontrola.jakosci@si-warta.pl

Dział BHP:tel. kom. 501 306 507

Inspektor ochrony danych:tel. kom. 506 380 112ochrona.danych@si-warta.pl

Contact us

 

Wszelkie pytania dotyczące produktów i zamówień dokonanych w sklepie internetowym.

Reklamacje zakupionych produktów. Procedura reklamacyjna dostępna jest w regulaminie sklepu.

Wszelkie problemy techniczne dotyczące funkcjonalności strony internetowej.

send a message