Wyroby

Sposób dostawy

Zamówienia realizowane są poprzez firmę kurierską DPD Polska Sp. z o.o. oraz operatora pocztowego InPost S.A. Do wyboru są trzy opcje dostawy:

  • Przesyłka kurierska - DPD Polska - niezależnie od ilości zamówionych produktów za wysyłkę płaci się tylko raz. Dostawa paczki zajmuje maksymalnie dwa dni, ale zdecydowanie częściej dociera w przeciągu doby. Koszt wysyłki: 15,99 zł (płatność z góry), 18,50 zł (za pobraniem).

  • Przesyłka kurierska - InPost - tutaj także niezależnie od ilości zamówionych produktów za wysyłkę płaci się tylko raz. Dostawa paczki zajmuje maksymalnie dwa dni, ale w większości przypadków do Klientów trafia na kolejny dzień. Koszt wysyłki: 16,49 zł (płatność z góry), 19,00 zł (za pobraniem).

  • Paczkomat - bardzo wygodny wariant, bo sami decydujemy, kiedy odbierzemy paczkę. Przesyłka dotrze do wybranego Paczkomatu w maksymalnie dwa dni, ale najczęściej do odbioru jest na kolejny dzień. W tym przypadku limitem są gabaryty i nie wszystkie oferowane przez nas produkty będziemy mogli wysłać w ten sposób. Koszt wysyłki: 14,50 zł (płatność z góry), 17,00 zł (za pobraniem).

 

 

Formy płatności

W naszym sklepie internetowym oferujemy kilka możliwości płatności.

Płatność z góry:

  • Przelew tradycyjny - na firmowe konto bankowe. Przelew na rachunek Spółdzielni "WARTA" prowadzony w Alior Bank S.A. ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa, nr konta: 18 2490 0005 0000 4530 6600 2050. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia internetowego. Istnieje możliwość wystawienia wcześniej faktury Pro forma. Zakupiony towar wysyłany jest po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Ewentualnie, aby przyspieszyć ten proces to na maila sklepik@si-warta.pl można wysłać potwierdzenie przelewu.

  • PayU - bardzo wygodna płatność online, która zajmie dosłownie parę minut. Bezproblemowo można zapłacić z większości banków, a także z kart płatniczych. Dzięki temu pieniądze szybciej dotrą na nasze konto i tym samym szybciej będziemy mogli przygotować i wysłać zakupione produkty. Zazwyczaj cały proces odbywa się w ten sam dzień, co złożenie zamówienia w sklepiku.

Płatność - przelew (14 dni):

  • W niektórych przypadkach istnieje możliwość wystawienia faktury z obowiązkiem zapłaty w ciągu 14 dni. Dotyczy to głównie stałych Klientów oraz wybranych instytucji, który poprzez procesy prawne nie mogą w inny sposób dokonywać zakupów. Zakupiony towar z obowiązkiem zapłaty trafia do Klienta i w ciągu dwóch tygodni trzeba uiścić należność. W tym przypadku w komentarzu do zmówienia warto umieścić stosowną informację.

Płatność przy odbiorze:

  • Odbiór osobisty - zakupione produkty można odebrać w firmowej hurtowni, która mieści się przy ulicy Sikorskiego 30 w Gorzowie Wielkopolskim. Bez problemu można na miejscu zapłacić gotówką lub kartą. Ewentualnie po wcześniejszej zapłacie po prostu odebrać przygotowany towar, który będzie oczekiwał na Klienta.

  • Za pobraniem - płatności dokonuje się przy odbiorze paczki. W przypadku wysyłki kurierem obowiązuje płatność wyłącznie gotówką, a w przypadku Paczkomatów wyłącznie kartą płatniczą. W tym drugim przypadku warto wcześniej sprawdzić, które Paczkomaty obsługują wysyłkę za pobraniem.

 

 

Wysyłka za granicę

Istnieje możliwość wysyłki zakupionych towarów za granicę. Jednak cena dostawy zależna jest od kraju. Istnieje także możliwość zapłaty za zakupione towary w obcej walucie. W obu przypadkach prosimy przed złożeniem zamówienia o kontakt w celu ustalenia szczegółów transakcji.

 

 

Darmowa dostawa

Przy zamówienia na kwotę 800 zł (netto) i więcej dostawa do wybranego miejsca jest całkowicie darmowa. Ta sama zasada dotyczy większych zamówień i dowozu do Klienta na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego.